БАЧЕННЯ СПРАВЕДЛИВОГО РУХУ

Україна — територія для ефективного справедливого партнерства місцевих громад.

 

  • Розвинені громадяни — розвинена Україна.
  • Розвиваємо велике з малого. Україна — це оптимальні умови для зростання малого у велике.
  • Ключовий механізм розвитку — партнерство. Україна — це сучасне партнерство.
  • Україна — територія розвинених місцевих громад.

 

Розвинені громадяни — це захищені, освічені, ціле­спрямовані люди. Сформовані особистості, які прагнуть кращого, виявляють активність у суспільному житті, гідно представляють Україну в Європі та світі. Активна молодь, яка бачить і створює можливості для розвитку та життя в Україні. Літні люди, які допомагають власним досвідом і мудрістю вибудовувати успішне майбутнє для нащадків.

 

Розвинена Україна — країна, де сучасні технології працюють на людей; де рівні можливості для кожного і справедливість як фундаментальний принцип. Країна, де економіка працює за законами ринку, а не олігархів. Територія розвитку культури та освіти для будь-якого віку й безпечна країна для життя і праці. Центр міжнародних інвестицій, відкритий і цікавий для світу туристичний простір.

Розвиток країни від прибраної домівки — до охайного двору й благополучної країни. Від успіху й достатку людини — до заможної громади і держави.

 

Розвиток починається на місцях, переростає у позитивний досвід. Задача центру — аналізувати місцевий досвід та створювати механізми для обміну ними та простір для подальшого розвитку. Децентралізація податків і повноважень забезпечить кошти і можливості для розвитку громад.

 

Ключовий механізм розвитку — партнерство. Україна — це сучасне взаємовигідне партнерство.

 

Україна —  суверенна і демократична країна з сильним місцевим самоврядуванням.

 

Громади, які розвивають себе, створюють робочі місця, тим самим вкладаються в розвиток регіону. Розвиток громад за рахунок внутрішніх ресурсів переростає у співпрацю з сусідніми громадами. Співпраця між громадами базується на принципах справедливого партнерства.