ЗЕМЛЯ, НАДРА ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ — НЕВІД'ЄМНЕ БАГАТСТВО УКРАЇНИ

• Прозорі процедури та рівні можливості для отримання дозволів на користування надрами та на викиди

• Посилений контроль за підприємствами, що здійснюють діяльність у сфері надрокористування, та тими, які суттєво впливають на екологічну ситуацію на місцях і в країні

• Державний контроль за цільовим використанням землі

• Фермери — еліта українського села. Підтримка фермерських господарств, які забезпечують зайнятість жителів невеликих населених пунктів

• Співробітництво з представниками агробізнесу для забезпечення гідних орендних виплат власникам земельних паїв

• Підтримка програм правового захисту власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення

• Створення та підтримка програм відповідального ставлення мешканців до довкілля

 

Надра та довкілля — безцінне багатство України, яке має бути належно захищене і збережене для наступних поколінь. Необхідні прозорі процедури та рівні можливості для отримання дозволів на користування надрами та на викиди. Позиція місцевої громади має бути обов’язково врахована. Відповідальне ставлення до природи та довкілля всебічно пропагується і контролюється. На особливому контролі — підприємства, діяльність яких несе загрозу довкіллю.

Фермери є елітою сільських громад, глибокими знавцями принципів господарювання,  науковцями-практиками, які шукають найкращі шляхи розвитку господарства. Місцеві громади і держава розвивають співробітництво з представниками агробізнесу для забезпечення гідних орендних виплат власникам земельних паїв. Програми правового захисту громадян-власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення впроваджуються і розвиваються.

 

Відповідні програми стимулюють власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення до створення малих фермерських господарств. Фермерські господарства створюють зайнятість і достаток жителям невеликих місцевих громад і примножують славу України як одного з центральних виробників агропродукції в Європі та світі.