ПРОГРАМНІ ЗАСАДИ

Життя в Україні сьогодні далеке від справедливості та сподівань більшості людей. Мізерні зарплати, правова незахищеність, хабарництво, низький рівень медичного обслуговування, відсутність належної освіти та розвитку науки, перекос у розподілі коштів на користь великих міст і столиці — усе це критично потребує високого темпу змін і реформ.

 

Ми десятки років сподівалися на прихід до влади чесних та ефективних сил. Проте всі роки проблеми залишалися ті самі: бідність, корупція чиновників, погіршення екологічної ситуації, кримінальні загрози та низький рівень безпеки, падіння якості медичного обслуговування та рівня освіти. Останніми роками ці проблеми примножились війною та зростанням насилля в Україні.

 

Та, як і раніше, усі проблеми, які виникають, вирішуються виключно за рахунок простих громадян, навантаження на людей, які працюють, та за рахунок нещадної експлуатації навколишнього середовища. Чиновники витягують ресурси — з людей, з нашої землі, з нашої природи. І примушують нас жити в кредит — не лише фінансовий, коли ми беремо позики у міжнародних організацій, а й за рахунок того, що виснажуємо довкілля і залишаємо нашим дітям збіднілу країну.

 

Час відстояти право тих, хто реально працює, на щасливе майбутнє сьогодні для нас і успішне завтра — для наших дітей. Час справедливості.

 

Ми знаємо, що і як необхідно робити для досягнення результату, адже наша команда складається з ідейних і професійних особистостей із практичним досвідом роботи і щирими намірами брати відповідальність за вирішення проблем громад.

 

Зусилля ми докладатимемо на двох рівнях: на державному та на рівні місцевих громад, який вважаємо ключовим.