ЦІННОСТІ

Ми — за верховенство права та рівність всіх перед законом, справедливе відношення до громадян України.

 

Ми — за справедливість незалежно від місця проживання, першочерговий і справедливий розвиток місцевих громад, який приведе до успіху країни. Спочатку громади, потім Київ. Заможні й ефективні місцеві громади формують забезпечену і перспективну країну.

 

Ми — за підвищення стандартів життя, гідний і справедливий рівень доходів для всіх мешканців України. Від поняття «заробітна плата» поступово переходимо до поняття «дохід» — рівень стабільних прибутків із різних джерел. Запорука економічного успіху країни — у невпинному зростанні рівня доходу мешканців.

 

Ми — за поєднання традиційних культурних цінностей України і найкращих цивілізаційних практик Європи. Підтримка в Україні національних, релігійних та інших громад є прикладом для світу, і цей досвід миру вартий поширення.

 

Ми — за всебічну й максимальну охорону довкілля, розумне й ощадливе використання надр України із урахуванням засад сталого розвитку. Не менше 50% екологічного податку має залишатися в громаді. Державні екологічні кошти та плата за надра мають справедливо розподілятися відповідно до по­треб територій і громад.

 

Ми — за господарів, за людей діла, за тих, які дбають і мають. Гордість України — працьовиті, талановиті, наполегливі люди, які своїм розумом і власними руками забезпечують родини і громади та примножують багатство країни.    

 

Ми — за освіченого, здорового, активного в суспільстві громадянина. Ми заохочуємо читання, вивчення іноземних мов, підтримання здорового способу життя, мандри як найкращі способи розвитку повноцінної особистості. Ми сприяємо всебічному розвитку кожного мешканця громади незалежно від віку, фізичних можливостей та інших особливостей.

 

Ми —  за справедливі можливості самореалізації та гідний рівень доходу, створення умов для повноцінного життя на власній землі, повернення в Україну трудових мігрантів і використання їхнього досвіду, припинення відтоку інтелектуальних ресурсів.

 

Ми — за сучасну контрактну армію та захист кожного мешканця України. Вічна слава тим, хто поклав життя за рідну землю і нашу безпеку, достойна шана кожному, хто щодня захищає Україну від ворожих загроз.

 

Ми — за справедливе медичне відношення: доступні і якісні лікарські послуги, належний догляд. Доступ до спеціалізованих медичних закладів має бути забезпечений на рівних умовах для всіх.

 

Ми — за системне формування цінностей родини та цінностей країни, за суспільство освічених, зрілих громадян, які можуть об’єднуватися на основі спільних інтересів, підтримуючи одне одного.